bilard2
GDM-Grupa

GDM-Grupa

Grupa Dystrybucyjna MATRIX

Snookerowy Talent Wspierany przez Krówkę Szczecińską!

Krówka Szczecińska, wasz niezawodny ambasador młodych talentów, właśnie wraca z kolejnym diamentem! Tym razem przywitajmy w naszej rodzinie snookerową gwiazdę – Julię Szymańska!

Julia, 17-letnia zawodniczka ze szczecina wkrótce weźmie udział w prestiżowym turnieju PORS 4 – Lwówek, który odbędzie się 16-17 września! To doskonała okazja, żeby śledzić jej niesamowite występy i wspierać ją w trakcie rywalizacji!

Są to cykliczne turnieje, które odbywają się średnio 6-7 razy w ciągu roku. Zawody te są zaliczane do Polskiego Otwartego Rankingu Snookera. Zajęcie czołowych miejsc w rankingu daje możliwość awansu do 1 Ligi Snookerowej, z której można dalej awansować do elitarnej ligi TOP16, w której gra 16 najlepszych zawodników w Polsce. Dodatkowo, udział w tych turniejach otwiera drzwi do gry w Otwartych Mistrzostwach Polski.

Aby wspomóc Julię i naszych młodych sportowców, zapraszam Was serdecznie na zakupy na naszej stronie internetowej www.krowkaszczecinska.pl. Każdy zakup to wsparcie dla naszych utalentowanych sportowców, w tym Julii!

Dzielcie się tą wiadomością, wspierajmy razem nasze młode talenty w drodze do wielkich sukcesów!

#KrówkaSzczecińska #WsparcieMłodychTalentów #JuliaSzymańska #Snooker #PORS4 #Lwówek #Szczecin #Mirasol #słonecznik

Podziel się tym postem