kiermaasz ogrodniczy super fm
GDM-Grupa

GDM-Grupa

Grupa Dystrybucyjna MATRIX

Krówka Szczecińska na Kiermaszu Ogrodniczym!

“Pamiętajcie o ogrodach” Kiermasz Ogrodniczy w Szczecinie na Wałach Chrobrego z Krówką Szczecińską i Radiem SuperFM! Odbędzie się 16 i 17 września 2023

Cieszcie się z nami zbliżającym się weekendem, który będzie pełen zieleni, pięknych roślin, rękodzieła i pyszności regionalnej kuchni!

Krówka Szczecińska pojawi się u boku Radio Super FM, gdzie będziecie mogli spróbować naszej słodkości!

Ponadto, producenci z różnych rejonów Polski oraz nasi lokalni ogrodnicy z Szczecina i okolic zaprezentują wam unikalne i kolekcjonerskie odmiany roślin. To idealna okazja, aby znaleźć coś wyjątkowego dla waszego ogrodu!

Oprócz roślin, na kiermaszu będzie dostępna ceramika i rękodzieło oraz mała architektura ogrodowa. Dla miłośników oczek wodnych mamy rybki i rośliny do ozdoby, a także narzędzia i sprzęt mechaniczny.

Nie zapomnijcie odwiedzić “Wałówki z przysmakami”! W ulicy Szczerbcowej czekają na was lokalni producenci pieczywa, wędlin, serów, przetworów, słodyczy i kraftowych piw. A dla poszukiwaczy smaków jesienią – najlepsze miody, warzywa i owoce prosto od pasiek i producentów.

Dołączcie do nas i podzielcie się tą wspaniałą informacją ze znajomymi! Niech ten weekend będzie pełen natury i pyszności!

Podziel się tym postem