O nas

Kim jesteśmy

Jesteśmy na rynku nieprzerwanie od 2000 roku. Na początku naszej działalności zajmowaliśmy się sprzedażą i dystrybucją słonecznika pochodzącego z Tureckich plantacji. Do dnia dzisiejszego słonecznik ten pozostaje sztandarowym produktem naszej sprzedaży.
Wraz z rozwojem firmy wprowadziliśmy nowe marki i produkty rodzimych Polskich producentów.

O nas

Co nas wyrożnia

Obecnie zajmujemy się produkcją własnych wyrobów oraz dystrybucją vansellingową ponad stu produktów, które cechują się wysoką jakością a także doskonałymi walorami smakowymi. Nasza działalność opiera się na bezpośrednim kontakcie z klientem detalicznym. Główną jej zaletą jest brak zamówień, czyli dwukrotnej wizyty u klienta. Standardem naszych produktów jest ich świeżość, o którą dbamy według zasady fifo. Szybko reagujemy na zmianę rynku oraz na zapotrzebowanie klienta.
Stawiamy na wysoką jakość naszych produktów i wspieramy rodzimych, Polskich producentów.

O nas

Do czego dążymy

Obecnie posiadamy 35 przedstawicieli handlowych, działających w 20 regionach Polski. Nasza flota to 40 nowoczesnych samochodów dostawczych specjalnie oznakowanych, którymi dostarczamy produkty do naszych klientów.
Cały czas rozszerzamy ofertę naszych wyrobów a także rejon ich dystrybucji. Poszukujemy nowych metod sprzedaży oraz uatrakcyjniamy oferowane przez nas usługi.

KILKA FAKTÓW

Współpraca z naszymi partnerami handlowymi

Miło nam poinformować Państwa, że rozpoczęliśmy współprace z naszym niemieckim partnerem. Przedstawiamy Państwu szczegóły tej współpracy oraz kilka zdjęć ze spotkania, na którym odbyło się podpisanie umowy partnerskiej.

Nawiązanie współpracy handlowej

Nawiązanie współpracy handlowej pomiędzy spółką GDM – Grupa Dystrybucyjna MATRIX a Werkier Marketing Consulting w Niemczech to dopiero początek. Werkier Consulting oferuje profesjonalne wsparcie marketingowe i sprzedażowe dla firm z siedzibą w Polsce, Niemczech i innych krajach europejskich.

Prawa dystrybucyjne

Werkier Marketing Consulting zyskuje prawa dystrybucyjne. Oprócz własnego sklepu internetowego dla produktów B2B i B2C, zawierając umowę o wsparciu marketingowym, firmy uzgodniły prawa do sprzedaży produktów dla i na terenie Niemiec. 

Współpraca z niemieckim partnerem

Grupa Dystrybucyjna MATRIX, która dzięki nawiązaniu współpracy handlowej z Werkier Marketing Consulting z sukcesem wkroczyła na rynki niemiecki i europejski. Wszystkie produkty oferowane są w Niemczech na platformach Internetowych Amazon oraz eBay. 

Referencje

Co nasi klienci mówią o współpracy z nami?