logo-zpc-flis
GDM-Grupa

GDM-Grupa

Grupa Dystrybucyjna MATRIX

Kolejny producent dołączył do nas

Firma ZPC FLIS Sp. J. oferuje szeroką gamę wafli: Linia wafla płaskie przekładane, wafle foremkowe nadziewane(karpatka), rurki waflowe cukrowe oraz rurki nadziewane. Stosują wiele rodzajów kremu, który jest smakowo zharmonizowany z delikatnym listkiem waflowym. Firma korzysta ze znajomości upodobań konsumentów oraz uważnie śledzi wszelkie nowinki technologiczne mające zdecydowany wpływ na smak i jakość oferowanego wyrobu. W konsekwencji tych działań ZPC Flis oferuje do sprzedaży produkty, które kupione raz chętnie nabywane są powtórnie. Dużą wagę przywiązują do znajdowania innowacyjnych rozwiązań dotyczących nie tylko produkcji, ale także ciekawych smaków oraz wygodnych i eleganckich opakowań.

Firma zerwała nieodwracalnie z pojęciem produkcji anonimowej, stosując odpowiednie techniki sprzedaży wyrobów luzem, przekazuje informacje o produkcie klientowi, do którego ma przyjazne nastawienie. Polityka handlowa firmy jest efektywna i dostosowywana do potrzeb odbiorców. Marketingowe podejście do sprzedaży sprawia, że wszystkie uwagi są wnikliwie rozpatrywane, a wyciągnięte wnioski sprzyjają stworzeniu warunków lepszej współpracy. Kierownictwo ZPC Flis to sztab ludzi z fachowym doświadczeniem i energią. Taki obraz firmy pozwala na realizowanie celów, takich jak pełne zaspokojenie oczekiwań konsumenta, “czysta produkcja” przyjazna środowisku, zadowolenie załogi i osiąganie zakładanych wyników ekonomicznych.

Ze swojej strony życzymy „Flisowi” samych sukcesów, a Państwa zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy na naszej stronie.

Zanim powrócisz, wyróżnij ten wpis w jednym z najbardziej znanych serwisów społecznościowych. DZIĘKUJEMY

Podziel się tym postem