410923293_341773148611899_7967032748284770001_n
GDM-Grupa

GDM-Grupa

Grupa Dystrybucyjna MATRIX

Wsparcie Dla Krówki Szczecińskiej: Triumf “Zrobione w Szczecinie”

Krówka Szczecińska: Zwycięstwo i Duma Miasta

Wiadomość Roku! Krówka Szczecińska triumfuje w konkursie “Zrobione w Szczecinie” i z dumą odbiera nagrodę z rąk Prezydenta Szczecina!

Nagroda dla Naszej Wyjątkowej Krówki

W konkurencji lokalnych wyrobów, Krówka Szczecińska błyszczy niczym diament. To nie tylko słodka przyjemność, to także ambasadorka Szczecina, zdobywając serca nie tylko smakoszy słodyczy, ale i całego miasta!

Sukces Dzięki Wspaniałym Fanom i Partnerom

Dziękujemy Wam, naszym niezastąpionym fanom, klientom i partnerom! To Wasze wsparcie pozwoliło nam osiągnąć to niezwykłe wyróżnienie. Przez cały ubiegły rok wkładaliśmy serce i duszę w naszą pracę, a teraz cieszymy się pełnią dumy z osiągnięć.

Niezapomniana Chwila na Gali “Zrobione w Szczecinie”

Zapraszamy Was do obejrzenia niezapomnianej chwili, kiedy to Krówka Szczecińska błyszczała na gali w przepięknym miejscu @willalentza. To dla nas ogromne wyróżnienie, a Wasze wsparcie sprawia, że rozwijamy się dynamicznie, jak nigdy dotąd.

Dołącz do Świętowania z Krówką Szczecińską!

Teraz i Ty możesz cieszyć się naszą wyjątkową Krówką! Odwiedź www.krowkaszczecinska.pl i dołącz do świętowania razem z nami. Niech radość trwa, a smak Krówki Szczecińskiej niech roznosi się daleko poza granice miasta!

Podsumowanie: Krówka Szczecińska – Dumna Tradycja Miasta

Wyróżnienie w konkursie “Zrobione w Szczecinie” to nie tylko sukces firmy, to także zwycięstwo całego miasta. Krówka Szczecińska to nie tylko słodka przyjemność, to symbol dumy i lokalnej tradycji. Dołącz do naszej radości i spróbuj wyjątkowego smaku Krówki Szczecińskiej już dziś!

#KrówkaSzczecińska #ZrobioneWSzczecinie #DumaMiasta #Szczecin #Zachodniopomorskie

Podziel się tym postem