snooker1 (5 of 5)
GDM-Grupa

GDM-Grupa

Grupa Dystrybucyjna MATRIX

Julia na PROS 4 z Krówką Szczecińską!

Julia walczyła dzielnie, wspierana przez naszą Krówkę Szczecińską!

Nastroje wyjazdowe były wyśmienite, cele ustalone, a efekty treningowe napawały optymizmem. Niestety, losowanie grup nie było łaskawe, a przeciwnicy mieli inne plany.

Julia stanęła do pojedynku z dwoma trudnymi przeciwnikami. Mecz z Kacprem Piechotą był pełen niespodzianek, a Kacper zagrał jak natchniony, zdecydowanie punktując i kontrolując pojedynek. Wynik 2:0 (56:14, 40:31) dla Kacpra. Kolejny mecz z Krzysztofem Błaszczakiem (późniejszym zwycięzcą turnieju) to była prawdziwa lekcja snookera. Krzysztof na początku pierwszego frejma wbił imponującego brejka 45 pkt (życiówka turniejowa) i utrzymywał wysoki poziom przez cały mecz. Wynik 2:0 dla Krzysztofa (57:16, 54:22).

Mimo ciężkich gatunkowo meczów, Julia nie awansowała do fazy pucharowej.

Julia, niezależnie od wyników, jesteśmy z Tobą i wiemy, że wrócisz do dalszych treningów z jeszcze większą determinacją!

Obejrzyjcie relację z jej meczu z Kacprem na YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=1VLFdyNU4_k – początek pojedynku od 5:09:30.

A teraz zapraszamy Was do zakupów na www.krowkaszczecinska.pl, gdzie możecie wspierać młode talenty w ich przygotowaniach.

Niech każdy zakup będzie wsparciem dla przyszłych mistrzów!

#Snooker #WspieramyJulię #KrowkaSzczecinska #Lwówek #Szczecin #Bilard #emocje #sport #Mirasol #Słonecznik #Śmietanka #Masło #Tradycja #Receptura

Podziel się tym postem