351566592_969533100904182_7660737919696183521_n
GDM-Grupa

GDM-Grupa

Grupa Dystrybucyjna MATRIX

Dzień Dziecka z Motocyklistami o Wielkich Sercach i Radiem Eska!

Chciałam bym podzielić się fantastycznym wydarzeniem, które miało miejsce w sobotę. Razem z grupą Motocykliści o Wielkich Sercach zorganizowaliśmy Dzień Dziecka dla Domu Dziecka w Policach. Dostarczyliśmy im mnóstwo słodkości i uśmiechu!

Rozpoczęliśmy naszą przygodę na Wały Chrobrego, gdzie mieliśmy zaszczyt gościć przedstawicieli Wojska Amerykańskiego, Wojska Polskiego, Policji, Straży Pożarnej i Straży Granicznej. Dla naszych najmłodszych gości przygotowali pokazy sprzętu – od broni i pojazdów, aż po okręty. Było niesamowicie i emocjonująco!

Potem udaliśmy się wielką kolumną motocyklistów do Polic, gdzie czekały na nas już dzieciaki. Przygotowaliśmy dla nich wiele atrakcji i przekazaliśmy prezenty, które przygotowaliśmy z ogromną radością. Widok ich uśmiechniętych twarzy sprawił, że całe serce się raduje!

To było niezapomniane wydarzenie, które pokazało, że czasem wystarczy odrobina pomocy, aby sprawić radość innym. Dziękuję Motocykliści o Wielkich Sercach za wspaniałą inicjatywę, jak i Radio ESKA za nagłośnienie inicjatywy! Razem możemy zmieniać świat na lepsze.

Oto mała relacja z tego wydarzenia!

#MotocykliściOWielkimSercu #DzieńDziecka #PomocDzieciom #SzczecinZMiłością

Podziel się tym postem