carfest2
GDM-Grupa

GDM-Grupa

Grupa Dystrybucyjna MATRIX

Wyścig o puchar Krówki Szczecińskiej na Car Fest!

Uwaga, uwaga! Dla fanów motoryzacji mamy ekscytującą wiadomość! Na tegorocznym CarFest.pl , który odbędzie się niebawem, czeka nas prawdziwy spektakl! Będzie to nie tylko zwykły wyścig, ale prawdziwa historia, która tworzy się na naszych oczach!

W tym roku na torze zmierzą się najwyższej klasy samochody z różnych kategorii, aby zdobyć prestiżowy puchar KRÓWKI SZCZECIŃSKIEJ! To wyjątkowe trofeum w kształcie słynnej słodkości z miasta Szczecin, jest symbolem lokalnej kultury i dumy. Kto zdobędzie to niezwykłe wyróżnienie? Odpowiedź poznamy już niedługo!

Wyścig na CAR FEST to nie tylko okazja do pokazania się najlepszym samochodom, ale również emocjonująca rywalizacja i adrenalina na najwyższym poziomie. Będziemy świadkami widowiskowych manewrów, nieosiągalnych prędkości i niesamowitej technologii, której dostarczą nam te niesamowite maszyny.

Jesteśmy podekscytowani, że możemy być częścią tego niezwykłego wydarzenia, gdzie historia motoryzacji pisze się na naszych oczach! Będziemy trzymać kciuki za wszystkich uczestników, którzy staną na starcie tego niezapomnianego wyścigu. To będzie prawdziwe święto dla miłośników motoryzacji, którzy z radością będą śledzić te niezwykłe zmagania na torze.

Dołączcie do nas na CAR FEST’cie, gdzie czeka nas prawdziwa historia motoryzacyjna!

Link do wydarzenia w komentarzu.
https://www.facebook.com/events/3177684122478766

#carfest #KrówkaSzczecińska #historia #wyścig #adrenalina

Podziel się tym postem