jesień
GDM-Grupa

GDM-Grupa

Grupa Dystrybucyjna MATRIX

Miło nam poinformować o nowościach w naszej ofercie. Są to dwa produkty z rodziny bakalii.

Pierwszy z nich to Orzechy Nerkowca. Orzechy zawierają wysoką zawartość tłuszczów nienasyconych, a także są idealnym źródłem magnezu. Są też idealnym uzupełnieniem zbilansowanej diety, jako źródło białka, oraz wspierają funkcjonowanie układu nerwowego. Orzechy nerkowca dostarczają soli mineralnych, witamin i błonnika.

Drugi z nich to Orzechy Pistacji. Pistacje Kalifornijskie zawierają wysoką zawartość: magnezu, fosforu, potasu i wapnia. Uzupełnienie diety orzechami pistacji pomoże w obniżeniu cholesterolu, ponieważ zawierają dużą ilość kwasów tłuszczowych omega 3 i kwasu foliowego. Pistacje zawierają karotenoidy: luteinę i zeaksantynę, które wspomagają oczy.

Nasze bakalie Grupy Dystrybucyjnej Matrix to produkty najwyższej jakości. Ręczna konfekcja Pistacji Californijskich, a także Orzechów Nerkowca sprawia, że jest to idealna zdrowa przekąska. Orzechy pistacji i nerkowca są odpowiednimi produktami dla wegan. Stanowią doskonały dodatek do dań, a w szczególności dodatek do dań azjatyckich.

Opakowanie: paczka 250 gram.

Opakowanie zbiorcze: karton 20 paczek.

#grupadystrybucyjnamatrix #krowkaszczecinska #krówkaszczecińska #matrix

Podziel się tym postem